Мхітарян допомагає "Борусії" на нервах перемогти "Герту" (ВІДЕО)

30 серпня 2015 Читать на русском

В 3 турі німецької Бундесліги дортмундці на власному полі приймали гостей з Берліна.

В матчі 3-го туру Бундесліги в Дортмунді на "Сігнал Ідуна Парк" місцева "Борусія" зустрічалася з берлінською "Гертою". Гра завершилась із рахунком 3:1 на користь господарів.

Відкрили рахунок "жовто-чорні" в середині першої половини - на 28 хвилині відзначився капітан Мац Хуммельс. Другий поклав на початку другого тайму Обамеянг. Гості ж своєю чергою не знітилися, та наприкінці матчу відквитали один м'яч зусиллями Саломона Калу. Але це не сподобалося Адріану Рамосу, який перед самим фінальним свистком після асисту Мхітаряна встановив остаточний рахунок  3:1.

У підсумку третя перемога "Борусії" та максимальна кількість очок на старті німецької першості - 9.