"Металіст" поділив очки з "Чорноморцем"

6 грудня 2015 Читать на русском

У матчі перенесеного 12 туру "Металіст" зіграв унічию 2:2 з "Чорноморцем" на стадіоні "Металіст".

За "Металіст" забивали Родіч та Прийомов. Команда з Одеси відповіла голами Смірнова та Коркішко.

Перший тайм почався з голу "моряків". "Металіст" намагався змінити хід поєдинку, і харків'янам це вдалось. Родіч зрівняв рахунок у другій половині першої сорокап'ятихвилинки.

Після перерви підопічні Севидова взагалі вийшли уперед, але не змогли довго втримати перевагу. Паритет у матчі відновив Коркішко. До слова, поєдинок тривав довше, ніж очікувалось, адже фани господарів постійно влаштовували піротехнічні шоу, які створювали димову завісу.

Таким чином, "Металіст" та "Чорноморець" розташувались на 11-ій та 12-ій позиції відповідно. У "жовтих" 11 очків в активі, "синьо-чорні" назбирали 10 балів.