Харків'яни у рамках підготовки до сезону 2022/23 провели спаринг з друголіговим Діназом. Читайте звіт про зустріч та дивіться огляд на Футбол 24.

Товариські матчі.

Металіст 1925 – Діназ – 4:2

Голи: Дмитренко, 19, Габелок, 33, Капінус, 43, Ю. Потімков, 60 – 62, 73

Харків'яни провели товариський матч з вишгородським Діназом, який минулий сезон проводив у Другій лізі. Учасник УПЛ вже до перерви підтвердив різницю в класі – Дмитренко, Габелок та Капінус зробили перевагу розгромною.

Карпати знову виграли завдяки голу новачка, Довбик врятував СК Дніпро-1 від поразки, нічия Металіста і Кривбаса

Потімков у другому таймі зробив рахунок 4:0, після чого Діназ відквитав два м'ячі. Втім, це не сильно допомогло команді з Другої ліги, адже Металіст 1925 довів поєдинок до переможного завершення.

Додамо, що 23 серпня планується старт чемпіонату України з футболу. Одним з учасників буде і Металіст 1925.

Ярмоленко в Динамо, Рух витіснить Зорю, сильна збірна і бідні "аграрії" – що буде з українським футболом?