Мессі став найтитулованішим гравцем в історії та найкращим бомбардиром топ-5 ліг: відеоогляд чемпіонського матчу ПСЖ

28 травня 2023 Читать на русском

ПСЖ зіграв внічию проти Страсбура (1:1) у 37 турі Ліги 1 та став чемпіоном Франції. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів на Футбол 24.

Першого гола довелось чекати 59 хвилин. Мбаппе накрутив суперника на фланзі й знайшов у штрафному Мессі, який розстріляв кіпера. Завдяки цьому удару аргентинець став найкращим бомбардиром в історії топ-5 чемпіонатів з 496 голами, у Роналду їх 495.

ПСЖ став чемпіоном Франції, Ланс зіграє в ЛЧ, Марсель із Маліновським програв і фінішував третім

Страсбур відігрався зусиллями Гамейро, який вразив ворота Доннарумми за 3 хвилини після виходу на заміну. Навіть нічиєї ПСЖ було достатньо, щоб 11-й раз в історії стати чемпіоном Франції. Це особливий момент і для Мессі, який зрівнявся з Дані Алвесом і також став найтитулованішим гравцем в історії з 43 трофеями.