Матч Жемчужина – Миколаїв міг бути договірним

29 серпня 2017 Читать на русском

Існує ймовірність, що спаринг між одеситами та миколаївцями міг мати нечесний характер.

В кінці червня Жемчужина і Миколаїв провели спаринг в Одесі, який закінчився з рахунком 3:3. Пізніше з'ясувалося, що поєдинок узятий в обробку Комітетом етики і чесної гри ФФУ і розцінюється як договірний.

Комітет уже кілька тижнів проводить розслідування щодо цього матчу, і вже нібито виніс вирок, про який повинен оповістити клуби і ФФУ спеціальними листами. У КДК ФФУ ніяких документів щодо цього матчу ще не надходило.

Голова Комітету етики та чесно гри Франческо Баранка не став спростовувати цю інформацію. Про це повідомляє Sport Arena.

На 72-й хвилині гри Миколаїв вийшов уперед, однак на 88-й хвилині Жемчужина зрівняла рахунок з пенальті.

Екс-гравець Металіста Дмитро Скаржинський визнаний винним у кримінальній справі про договірні матчі та оштрафований на 8500 гривень