Матч Бенфіки зупинили через катастрофічний стан поля – відео відчайдушної боротьби проти стихії

4 січня 2021 Читать на русском

Поєдинок 12-го туру чемпіонату Португалії Санта Клара – Бенфіка довелося відкласти.

Сильний дощ остаточно зіпсував стан газону на стадіоні Санта Клари. Команди спробували розпочати гру, але вже на 6-й хвилині рефері був змушений забрати команди з поля.

"Шахтар повівся зі мною дуже добре": Факундо Феррейра пригадав найкращий момент у своїй кар'єрі

Пізніше стало відомо, що поєдинок таки дограють. Це станеться вже 4 січня, а гра відновиться з шостої хвилини за рахунку 0:0. Більше яскравих фото із зірваної гри дивіться тут.

Додамо, що Санта Клара після одинадцяти турів розташувалася в середині таблиці, маючи у своєму активі 13 очок, а Бенфіка своєю чергою з 27 очками посідає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Португалії.

Забив зі щитком у руці: яким було дебютне "класико" планети у перший день 2021-го