Масова бійка підсумувала матч Волині та Агробізнеса – рефері примудрився обійтись без червоних карток

30 жовтня 2021 Читать на русском

Поєдинок 16-го туру Першої ліги між Волинню та Агробізнесом виявився надзвичайно гарячим.

Лучани програвали з рахунком 0:1 і на останніх хвилинах всією командою побігли під подачу кутового. Момент завершився ударом по воротах, але кіпер гостей Олег Мозіль впевнено зафіксував м'яч. Після цього на полі почалась справжня вакханалія (дивіться відео за посиланням).

Перша ліга: Агробізнес втримав перемогу над Волинню, Нива Т та Полісся не виявили сильнішого

Захисник Волині Владислав Мороз роздратовано штовхнув у спину Ігоря Бойчука. Інші гравці Агробізнеса вирішили заступитись за партнера, і команди пішли "стінка на стінку". До цього хаосу приєднались тренери, судді, але за хвилину сутичка якимось дивом все ж вщухла.

Парадокс – рефері Олександр Кальонов обійшовся без червоних карток для гравців. За надто емоційні протести був вилучений лише асистент головного тренера Агробізнеса – Михайло Дячук-Ставицький.

"Що ти сказав, руда паскудо?!": найскандальніша вечірка Ліверпуля – забухали, побилися, а потім порвали Барселону