"Марсель" вдома розгромно поступився "Ренну"

19 березня 2016 Читать на русском

У стартовому матчі 31 туру французької Ліги 1 "Марсель" на "Велодромі" приймав "Ренн".

Гра завершилась із рахунком 5:2 на користь гостей. Вже до 15-й хвилині "Ренн" вів з перевагою в 3 м'ячі завдяки точним ударам Йоанна Гуркюффа (4 хвилина), Фаллу Діане (9 хвилина) та Усмана Дембеле (14 хвилина).

"Марсель" зусиллями Флоріана Товена (20 хвилина) та Роланду (50 хвилина) скоротив відставання до мінімуму, проте "червоно-чорні" знову зробили рахунок великим завдяки голам Гуркюффа (59 хвилина) та Жованні Сьйо (77 хвилина).

Додамо, що за "біло-блакитних" дебютував Абу Діабі, який повернувся у великий футбол після 18 місяців вимушеного простою.

Відтак, після такого результату "Ренн" піднявся на 3 місце з 48 очками в активі, а "Марсель", який не зумів перемогти в 7 турі поспіль, залишився на 10 сходинці - 39 балів.

Франція. Ліга 1. 31 тур

"Марсель" - "Ренн" - 2:5 ВІДЕО

Голи: Товен, 20, Роланду, 50 - Гуркюфф, 4, 59, Діане, 9, У. Дембеле, 14, Сьйо, 77

Склади команд:

"Марсель": Манданда - Б. Джа Джедже (Алессандріні, 65), Нкулу, Роланду, Манкільйо - Ісла, Л. Діарра - Товен (Діабі, 78), Кабелла, Нкуду (Сарр, 73) - Батшуаї

"Ренн": Костель - Данзе, Діане, Арман, Бааль - Ж. Фернандес, Андре - Гросіцкі (Мбенге, 60), У. Дембеле (Гнаньйон, 79), Гуркюфф (Бога, 65) - Сьйо

Попередження: Роланду, Батшуаї - Андре