Марсель у матчі з сімома голами перестріляв Монако, Сент-Етьєн не зумів дотиснути Тулузу: 5-й тур Ліги 1, матчі неділі

16 вересня 2019 Читать на русском

Відбулися завершальні матчі 5-го туру чемпіонату Франції. Нант і Марсель здобули перемоги, Сент-Етьєн зіграв внічию з Тулузою.

"Парижу не потрібні повії", – Неймар зазнав жорстких образ від фанатів ПСЖ

Сент-Етьєн з Тулузою видали ефектний матч. Гості за половину першого тайму досягли переваги в два м'ячі і віддали ініціативу. Це обернулося тим, що суперник Олександрії в Лізі Європи на початку другого тайму рахунок зрівняв, а на 90-й хвилині зовсім вирвав перемогу завдяки автоголу. Однак застосування системи VAR засмутило вболівальників Сент-Етьєна, був офсайд, і рахунок залишився 2:2.

Монако та Марсель розіграли справжній триллер. Завдяки зусиллям Бен-Єддера господарі вже до середини першого тайму перемагали у два мячі. Однак ще до перерви Марсель відновив рівновагу. У другій половині гості забили ще двічі, на що монегаски відповіли лише голом Кейта.

Після цього туру Марсель піднявся на 4 місце у турнірній таблиці (10 очок), Сент-Етьєн – на 15-е (5 пунктів). Монако залишилося в зоні вильоту (2 очки).