Маркевич: Вдячний журналістам, завдяки їм ми зрівняли рахунок

18 вересня 2015 Читать на русском

Головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич прокоментував нічийний результат у стартовому поєдинку групового етапу Ліги Європи проти "Лаціо" (1:1).

"Підтримка журналістів та преміальні за перемогу? Я вдячний журналістам, завдяки їм ми і зрівняли на останніх хвилинах. Преміальні, сподіваюся, отримаємо.

Ми провалились в центрі поля, але у другому таймі було вже краще. Було непросто, "Лаціо" тактично дуже грамотна команда. Але ми взяли очко, гра забувається.

Не було дальніх ударів? Так, вірно. Потрібно більше пробивати здалеку, у нас є футболісти, які можуть чудово виконувати.

Дайте нам ще час, новачки зіграються і у Римі буде вже інша гра", - розповів Мирон Маркевич.

Нагадаємо, що Селезньов на останніх секундах врятував "Дніпро" від поразки у матчі з "Лаціо".