Маріуполь поступився Габалі в своєму другому товариському матчі дня

Товариські матчі

Маріуполь – Габала – 1:2

Голи: Фомін, 34 (пен.) – Ісгандаров, 3, Хусейнов, 15

Склад Маріуполя: Худжамов (Гальчук 46), Кирюханцев, Чоботенко, Биков (Яворський 46), Корнієнко, Мишньов, Федорчук, Чурко, Вакула, Топалов (Чех 46), Фомін

Маріуполь с 61-ї хвилини: Гальчук, Тищенко, Яворський, Петерман, Полегенько, Путря, гравець на перегляді (Білоконь 74), Чех, Проданов, Мочевінський (Бугай 74), Кащук

Маріуполь знищив турецький Даріка Спор у контрольному матчі – азовці відправили у ворота суперника 6 м'ячів

Азербайджанці влаштували Маріуполю холодний душ уже в дебюті зустрічі. До 15-ї хвилини підопічні Санана Гурбанова двічі вразили ворота Рустама Худжамова. Щоправда, Руслан Фомін скоротив відставання у рахунку точним ударом з пенальті.

Після деяких змін у перерві гра заспокоїлась, відтак результат першого тайму став остаточним – 1:2.

Слабкі місця Динамо, Шахтаря та ще 10 клубів УПЛ, які потрібно терміново підсилювати