Манчестер Юнайтед переміг Тоттенхем завдяки голу Мартіаля

28 жовтня 2017 Читать на русском

У 10 турі АПЛ зустрічалися команди, що посідали в таблиці 2-е та 3-е місця. Перемогу вирвали господарі – 1:0.

Жозе Моурінью не міг розраховувати на нещодавно травмованих Феллаїні та Погба. Почетіно не взяв до Манчестера нападника Кейна, тому в атаці "шпор" вийшов кореєць Сон.

Перший тайм відбувся фактично без гострих моментів поблизу обох воріт. Найкращий шанс відкрити рахунок трапився на 28 хвилині. Де Хеа зіштовхнувся з одноклубником Джонсом та випустив сферу з рук. Сіссоко з метрів 14 пробивав по фактично порожніх воротах, але запустив м’яча на трибуни.

На 55 хвилині вже МЮ був близьким до голу. Льоріс відбив перед собою удар Мхітаряна, але Бен Девіс завадив гравцю господарів добити м’яча в сітку. Господарі продовжували атакувати, і Почетіно випустив націлених на атаку Льоренте та Дембеле. За 13 хвилин до кінця основного часу суперники обмінялися гострими моментами: Аллі не влучив з кількох метрів в площину, а Лукаку поцілив в стійку. На 81 хвилині свіжий Мартіаль після шикарного пасу головою від Лукаку засмутив Льоріса – 1:0! МЮ набирає 23 бали. У Тоттенхема залишається 20.

Наступними суперниками "дияволів" будуть Бенфіка та Челсі! Лондонці зіграють проти мадридського Реала та Крістал Пелас.