Переможний гол Роналду у відеоогляді шаленого матчу Манчестер Юнайтед – Аталанта – 3:2

21 жовтня 2021 Читать на русском

Манчестер Юнайтед дотиснув Аталанту в 3-му турі ЛЧ 2021/22. Дивіться відео голів і огляд поєдинку на "Футбол 24".

Перший тайм перетворився на жахіття для команди Сульшера, яка пропустила два голи. Пашаліч з близької відстані замкнув простріл Дзаппакости, а Деміраль виявився найкращим на подачі кутового. Турок зазнав пошкодження під час святкування і був замінений, що матиме свої наслідки по перерві.

Роналду оформив для МЮ камбек у вогняному матчі з Аталантою – Маліновський вийшов на важкі хвилини та застав поразку

Оновлена оборона Аталанти не витримала шквал атак, який МЮ влаштував на ворота Муссо. Рашфорд і Магуайр скористалися передачами Бруну, а довершив камбек Роналду. Португалець у фірмовому стрибку замкнув високий крос Шоу – 3:2.