Манчестер Юнайтед – Реал Сосьєдад – 0:1 – відео скасованого гола Роналду та огляд матчу

9 вересня 2022 Читать на русском

МЮ вдома поступився гостям з Іспанії в першому турі Ліги Європи. Дивіться відео гола та огляд матчу на "Футбол 24".

Манчестер Юнайтед невдало стартував у Лізі Європи. "Дияволи" вдома програли Реал Сосьєдаду, не забивши жодного гола. Після серії вдалих результатів у чемпіонаті, Ерік Тен Хаг вирішив провести ротацію та дав ігровий час неосновним футболістам. Зокрема, з перших хвилин вийшов Роналду.

Ліга Європи: Роналду не врятував МЮ від поразки, Коваль асистом дав початок розгромній перемозі Шерифа – усі результати

Кріштіану дуже старався знайти свій момент, але десь пробити заважали суперника, а десь він сам не міг влучити у площину. Португалець все ж забив, відгукнувшись на навіс Далота, однак судді справедливо скасували гол через офсайд.

Долю зустрічі вирішив єдиний гол з пенальті. У середині другого тайму м'яч влучив у руку Мартінесу в штрафному майданчику, за що арбітр призначив 11-метровий. Мендес впевнено виконав вирок.