"Манчестер Юнайтед" – переможець Кубка англійської ліги сезону-2016/17

26 лютого 2017 Читать на русском

МЮ у фінальному матчі Кубка англійської ліги вирвав перемогу в "Саутгемптона" (3:2).

У складі МЮ два м'ячі забив Ібрагімовіч, ще один – Лінгард. За "Саутгемптон" дубль оформив Маноло Габ'ядіні.

Поєдинок на "Вемблі" став справжнім святом для шанувальників футболу. Команди впродовж всього матчу демонстрували швидкий, красивий футбол, забивши 5 голів.

"Саутгептон" вже на 13 хвилині зумів відправити м'яч у сітку Де Хеа, втім, цей гол суддя не зарахував через офсайд. А вже згодом Ібрагімовіч ефектним пострілом зі штрафного відкрив рахунок. Під завісу першого тайму Лінгард подвоїв перевагу "манкуніанців", але перед свистком арбітра на перерву Габ'ядіні відновив інтригу, забивши МЮ гол у роздягальню.

Відразу після відпочинку нападник "Саутгемптона" оформив дубль, зрівнявши рахунок. Командам довелося розпочинати все спочатку. Гра проходила на зустрічних курсах, і моменти виникали біля воріт обох команд. Кінцівка зустрічі була дуже напруженою, і здавалося, що все йде до овертайму. Проте іншої думки був Златан Ібрагімовіч, який на 87 хвилині оформив дубль, дозволивши партнерам по команді зітхнути з полегшенням. У підсумку суддя зафіксував перемогу МЮ, який здобув перший трофей у сезоні.

Кубок англійської ліги. Фінал

"Манчестер Юнайтед" – "Саутгемптон" – 3:2

Голи: Ібрагімовіч, 19, 87, Лінгард, 38 – Габ'ядіні, 45+1, 48

Ібрагімовіч забив ефектний гол у фіналі Кубка ліги і став найкращим бомбардиром МЮ за 2 сезони