Манчестер Юнайтед – Ньюкасл – 3:2 – відео голів та огляд матчу

6 жовтня 2018 Читать на русском

Манчестер Юнайтед вдома зміг здійснити фантастичний камбек в матчі 8-го туру АПЛ проти Ньюкасла. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Ньюкасл зміг шокувати Манчестер вже в дебюті матчу, забивши двічі за 10 хвилин. Спершу відзначився Кенеді, який відкрив рахунок на 7-й хвилині, а вже через три хвилини "сороки" спромоглись подвоїти свою перевагу зусиллями Муто. Перший тайм в підсумку завершився впевненою перемогою Ньюкасла з рахунком 2:0.

Манчестер Юнайтед вирвав перемогу в матчі з Ньюкаслом: 8 тур АПЛ, матчі суботи

У другій половині зустрічі "червоні дияволи" почали активніше діяти у атаці. Голкіпер Ньюкасла Дубравка декілька разів рятував свою команду. Проте воротар "сорок" не зміг нічого вдіяти з ударом Мати, який він завдав на 70-й хвилині зустрічі. Вже через 6 хвилин після голу Мати Марсіяль відновив паритет у зустрічі, а на 90-й хвилині Санчес після подачі Янга з флангу виграв повітряну боротьбу та результативно пробив по воротам Ньюкасла – 3:2.