Манчестер Юнайтед – Брюгге – 5:0 – відео голів та огляд матчу з шоу екс-"гірника" Фреда проти команди Соболя

28 лютого 2020 Читать на русском

Манчестер Юнайтед знищив Брюгге (5:0) у домашньому матчі 1/16 Ліги Європи. Дивіться відео голів та огляд зустрічі.

Брюгге зробив чималий подарунок супернику вже на 23 хвилині. Захисник Сімон Делі рукою відбив небезпечний удар Джеймса – пряма червона івуарійцю і пенальті, який впевнено реалізував Фернандеш.

Ліга Європи: Олімпіакос сенсаційно вибив Арсенал, Манчестер Юнайтед розгромив Брюгге, Аякс покинув турнір

Після цього матч став легкою прогулянкою для Манчестер Юнайтед. Підопічні Сульшера ще до перерви оформили розгром, а дубль Фреда під завісу зустрічі зробив рахунок зовсім непристойним – 5:0.