Манчестер Сіті з Зінченком у складі знову переміг Брістоль Сіті та вийшов у фінал Кубка Ліги

23 січня 2018 Читать на русском

Манчестер Сіті вдруге виявився сильнішим за Брістоль Сіті, завдяки чому потрапив у фінал Кубка Ліги.

Наприкінці першого тайму Сане вивів Манчестер Сіті вперед, а відразу після перерви Агуеро подвоїв перевагу "містян". Пак скоротив відставання Брістоля до мінімуму, а Флінт на останніх хвилинах зрівняв рахунок. Але й це не була крапка – де Брюйне подарував Ман Сіті перемогу.

Брістоль Сіті – Манчестер Сіті: результативні помилки Зінченка та відмінна гра де Брюйне

У підсумку – рахунок 3:2 на користь манкуніанців. Переможно для них завершилася й перша частина протистояння. Відповідно, Манчестер Сіті двічі обіграв суперника та вийшов у фінал Кубка Ліги.

Олександр Зінченко сьогодні з перших хвилин зайняв місце на лівому фланзі оборони та залишився на полі до фінального свистка.