Манчестер Сіті U-19 переміг Шахтар U-19 в Юнацькій Лізі УЄФА

26 вересня 2017 Читать на русском

У 2 турі групового раунду Юнацької ліги УЄФА Шахтар U-19 на виїзді поступився Манчестеру Сіті – 1:3.

У першому турі Юнацької Ліги УЄФА Шахтар мінімально поступився Наполі, а "міщани" на виїзді переграли Фейєнорд. Напередодні візиту до Англії команда Сергія Шищенка знищила однолітків Зорі – 5:0.

На 21 хвилині Гарре відкрив рахунок, але гол норвезька бригада арбітрів не зарахувала через офсайд. Відразу після цього епізоду Бондар класно підрізав м’яча в дальній кут – воротар Грімшоу врятував господарів. На 43 хвилині високий (190 сантиметрів) центральний захисник "блакитних" Летібьюдьєр вдало замкнув подачу з кутового – 1:0. На останніх секундах першого тайму Діас, наче тренувальні фішки, обійшов кількох гравців гостей та пробив. Владислав Вертей ефектно витягнув постріл нападника Сіті! Також в першій половині зустрічі надто активним був правий вінгер Манчестера Матондо, неодноразово створюючи загрозу поблизу воріт Шахтаря.

Тільки-но команди розпочали другий тайм, як Сіті вдалася класна атака лівим флангом, яку результативно завершив Філ Фоден. Шахтар відповів голом Володимира Якимця. Після м’яча капітана ледве не відзначився Андрій Кулаков. На 90+4 хвилині Тейлор Річардс поставив крапку. Команда Саймона Девіса перемагає та має 6 балів. В "гірників" – 0

17 жовтня українці на виїзді зіграють проти Фейєнорда.