Манчестер Сіті мінімально переміг Наполі

17 жовтня 2017 Читать на русском

У 3 турі Ліги чемпіонів Манчестер Сіті в домашньому матчі переміг команду з італійського Неаполя – 2:1. Перемогу англійцям забезпечили голи Стерлінга та Габріеля Жезуса.

Господарі доволі швидко відвантажили два м’ячі у ворота Пепе Рейни. Спочатку Стерлінг був першим на добиванні після удару Кайла Вокера. Майже відразу після голу Рахіма бразилець Жезус скористався помилкою Альбіоля та замкнув фланговий простріл де Брюйне. На 37 хвилині Вокер в штрафному поклав на газон гравця неаполітанців – пенальті. Мертенс пробив сильно, але по центру. Едерсон парирував удар бельгійця.

На 73 хвилині Наполі після фолу Фернандінью на Гулямі знову отримав право на пенальті. На цей раз до "позначки" підійшов Амаду Діавара та чітко пробив у правий від себе кут.

Манчестер Сіті втримав мінімальну перемогу та набирає 9 очок. В команди Саррі залишається три. Наступним суперником "міщан" буде Бернлі, а Наполі зіграє проти Інтера.