Манчестер Сіті без проблем розгромив Тоттенхем

16 грудня 2017 Читать на русском

"Містяни" зробили ще один крок до чемпіонства, у 18 турі АПЛ знищивши Тоттенхем – 4:1.

Правий захисник "містян" Кайл Вокер вийшов у стартовому складі та вперше зіграв проти своєї колишньої команди. Олександр Зінченко потрапив до заявки на матч. Перший тайм закінчився закономірною перемогою Сіті. На 14 хвилині Сане завдяки індивідуальним діям заробив кутовий, який сам і виконав – точно на голову Гюндогану. "Шпори" не створили небезпечних моментів. Хіба що можна пригадати постріл Кейна, але нападник не влучив у дальній кут.

Тільки на 55 хвилині лондонці вперше поцілили в площину (знову пробивав Кейн). Хвилин через 12 Стерлінг незрозуміло як з прекрасної позиції пробив вище воріт. Буквально через кілька хвилин Де Брюйне шикарно промчав лівим флангом та потужно вистрілив у дальній кут – 2:0. На 75 хвилині Вертонген збив земляка Кевіна та "привіз" пенальті – Жезус з "позначки" влучив в стійку, а Стерлінг, граючи на добиванні, знову схибив. За 10 хвилин Рахіму нарешті пощастило – 3:0! Наприкінці матчу Стерлінг оформив дубль. В компенсований час Ерікссен забив гол престижу.

Сіті набирає 52 бали та буде готуватися до матчу проти Борнмута. Тоттенхем посідає 7 позицію.