Гольовий пас Холанда в стилі де Брюйне у відеоогляді матчу Манчестер Сіті – Баварія – 3:0

12 квітня 2023 Читать на русском

У першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів Манчестер Сіті впевнено переміг Баварію з рахунком 3:0. Дивіться голи та огляд матчу на Футбол 24.

Томас Тухель їхав до Манчестера, щоб "не тільки відсиджуватися в обороні, а й жалити" Манчестер Сіті. Втілити цей план у реальність Баварії не вдалося – мюнхенська команда практично не турбувала ворота чемпіонів Англії.

Манчестер Сіті розгромив Баварію в 1/4 Ліги чемпіонів – Гвардіола не перемудрував і насмілився добити Тухеля

Водночас біля своїх воріт чемпіон Бундесліги помилявся регулярно. Перша результативна помилка гостей призвела до гола Родрі – Кімміх не закрив опорного півзахисника Сіті, і той з непритаманною для себе технікою закрутив м'яч у дев'ятку. Згідно з Opta, Родрі став шостим іспанцем, який забив за Ман Сіті в Лізі чемпіонів.

Після перерви гра Баварії в обороні погіршилася ще сильніше: Бернарду Сілва забив після того, як Упамекано забарився неподалік власних воріт і дозволив супернику відібрати м'яч (асист – на рахунку Холанда!). Підсумковий результат на 76-й хвилині встановив сам Ерлінг, для якого цей гол став 45-м у сезоні.