"Ман Сіті" переграв ПСЖ та крокує у півфінал

12 квітня 2016 Читать на русском

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "Ман Сіті" переграв ПСЖ з рахунком 1:0.

Команда Пеллегріні віддала ініціативу супернику з перших хвилин, однак розумно контратакувала. Парижани володіли м'ячем, та Харт був на висоті. Спочатку голкіпер відбив космічний удар Ібрагімовіча зі штрафного, а згодом вже виручив після небезпечного навісу Ді Марії. Натомість, попереду "містяни" створювали непогані моменти. Агуеро змарнував два моменти поспіль, пробивши повз ворота Траппа. Згодом аргентинець ще й заробив пенальті, яке сам не зміг реалізувати.

По перерві підопічні Блана забрали "круглого" під свій контроль та почали завдавати удар за ударом у бік воріт господарів. Їм не вистачало банального везіння. Якщо у першому небезпечному моменті арбітр скасував гол через офсайд, то згодом вже неймовірна реакція Харта не дозволила Ібрагімовічу відзначитись голом. Після цих епізодів "Сіті" став грати вище та відвів м'яч від своїх воріт. Вирішальний момент у матчі стався тоді, коли Де Брюйне наважився на неймовірний постріл з-за меж карного майданчика. М'яч оминув захисників та влетів саме у шпарину між Траппом та стійкою воріт.

Після такого шоку парижани не змогли зібратись. Команда ще й грала без свого лідера у центрі поля Мотти, який травмувався наприкінці першого тайму. Таким чином, французи, попри рівну гру, покидають Лігу чемпіонів.