Мальорка зіграла у нічию з Атлетіком у матчі з божевільною кінцівкою

14 вересня 2019 Читать на русском

У матчі 4-го туру чемпіонату Іспанії Мальорка та Атлетік переможця між собою не визначили.

У матчі 4-го туру іспанської Прімери Мальорка вдома приймала Атлетік. У першому таймі команди не мали багато нагод, аби відкрити рахунок. Гострі моменти почали виникати лише наприкінці першої половини. Спочатку Атлетік міг виходити вперед після удару Муньяїна з лінії штрафного, але м'яч просвистів біля лівої стійки, а пізніше класний удар під поперечину Сальви Севільї з Мальорки витягнув голкіпер.

Лунін отримав погані новини від тренера Вальядоліда – українець може надовго залишитися без ігрової практики

У другому таймі все найцікавіше відбулось у останній чверті поєдинку. Абдон Басдідас, вийшовши на заміну на 75-й хвилині, за короткий проміжок часу встиг заробити жовту картку та пенальті для Мальорки! Він же взявся його пробивати, але схибив, пробивши поруч з лівою стійкою! Останні хвилини матчу були божевільними! Спершу Атлетік здобув право на пенальті після перевірки VAR, який не зміг реалізувати Адуріс, а потім той самий VAR не підтвердив пенальті у ворота гостей, які все ж зуміли забити з гри, але арбітр вказав на положення поза грою! Шалена кінцівка, яка не принесла голів та перемоги жодній з команд – 0:0.