Маліновський віддав гольову передачу у матчі з Інтером

11 січня 2020 Читать на русском

Півзахисник Аталанти Руслан Маліновський результативно провів 19-й тур Серії А проти Інтера (1:1).

Маліновський з'явився на полі на 53-й хвилині, замінивши Дувана Сапату. Вже на 75-й українець взяв участь у гольовій атаці.

Інтер втримав нічию з Аталантою й очолив турнірну таблицю Серії А – Маліновський за тайм віддав асист і заробив пенальті

Ілічіч потужно пробив по воротах, але його удар заблокували. Маліновський зорієнтувався краще за всіх і скинув м'яч під удар Госенсу, який розстріляв Хандановіча.

Додамо, що в нинішньому сезоні Маліновський провів за Аталанту 16 матчів у чемпіонаті Італії, в яких забив 2 голи та віддав уже три асисти.

"Маліновський як приклад і наша сила", – Руслан оцінками своєї гри в Аталанті показує шлях до успіху українцям