Маліновський: Дотиснули Чехію – це нагорода за нашу наполегливість

7 вересня 2018 Читать на русском

Півзахисник Генка та збірної України Руслан Маліновський пояснив причини перемоги національної команди у матчі Ліги націй проти Чехії (2:1).

"Діяли організовано, контролювали гру, створювали моменти. Це дуже важливо. Звичайно, ми були винагороджені за нашу наполегливість. Можливо, трохи пощастило. Зінченко чудово увірвався в штрафну, замкнув – і ми виграли. Гол на останніх секундах – це теж не просто так. Матч складається з 90 хвилин, а також є компенсований час. Дотиснули суперника, використали останній момент.

Коноплянка і Зінченко започаткували фартовий ритуал перед матчами збірної України

Збірна України пропустила швидкий гол, але ніхто не опустив голову. Ми продовжували працювати і виконувати установку тренерського штабу. Забили в кінці першого тайму, після перерви і далі насідали на ворота суперника, але десь не щастило. Тримали гру під контролем, тому дотиснули і виграли", – цитує Маліновського видання terrikon.

Наступний матч у рамках Ліги націй підопічні Андрія Шевченка проведуть у Львові, 9 вересня, проти збірної Словаччини.

Чехія – Україна: найкраща гра Шевченка-тренера, Яремчук передає привіт Динамо, заслужений фарт