Маккабі – Ювентус – 2:0 – відео голів і огляд третього фіаско туринців в ЛЧ

11 жовтня 2022 Читать на русском

Маккабі Хайфа шокував Ювентус у 4-му турі Ліги чемпіонів 2022/23. Дивіться відео голів і огляд матчу на "Футбол 24".

Доля матчу в Ізраїлі була вирішена ще до перерви. Омер Ацілі двічі вразив ворота Щенсни і подарував Маккабі першу перемогу в груповому турнірі ЛЧ. Жалюгідний Юве продовжує сипатися, та ще й Ді Марію втратив. Аргентинець травмувався і пішов з поля в середині першого тайму.

Ювентус зганьбився в Лізі чемпіонів поразкою від скромного Маккабі – травма загрожує Ді Марії пропуском ЧС-2022

2:0 – "Стара синьйора" зазнала третьої поразки в Лізі чемпіонів. Підопічні Аллегрі випереджають Маккабі лише завдяки кращій різниці голів, а шансів на вихід в 1/8 фіналу залишилося не так багато – потрібно вигравати у Бенфіки та ПСЖ і чекати невдач конкурентів.