Македонський ЗМІ назвав дії Миколенка ганебними – обурив "найкоректнішого у світі футболу"

17 червня 2023 Читать на русском

Журналісти з Македонії знайшли головного "провокатора" післяматчевих розбирань одразу після фінального свистка.

Кінцівка гри між Північною Македонією та Україною завершилась скандалом, коли представники обох команд почали активно з'ясовувати стосунки.

Північна Македонія – Україна: післяматчева прес-конференція Реброва – про першу перемогу та ключовий аспект камбеку

Видання Ekipa.mk стверджує, що головним винуватцем був Віталій Миколенко, який начебто провокував конфлікти ще в першому таймі. Зазначається, що дії українця спровокували і Ар'яна Адемі, якого "у світі футболу знають як найкоректнішого професіонала як на полі, так і поза ним".

Нагадаємо, що Україна перемогла Північну Македонію (3:2), забивши вирішальний гол на 83 хвилині. Після гри між командами спалахнув конфлікт, а жовті картки за межами поля отримали Віталій Миколенко та Дам'ян Шишковскі.

Україна перемогла Північну Македонію у битві з 5 голами – Мудрик, Циганков і ходи Реброва створили історичний камбек