Макаренко рятує очко. "Чорноморець" - "Динамо" - 1:1

24 квітня 2014 Читать на русском

У центральному матчі 20 туру УПЛ одеський "Чорноморець" зумів відібрати очки у київського "Динамо".

Підопічні Сергія Реброва активно розпочали цю зустріч, намагаючись забити швидкий гол. Кияни володіли ініціативою й майже не віддавали м'яч супернику, але втримати свої ворота на замку все ж не вдалося. Антонов на 16 хвилині відкрив рахунок у зустрічі. Після цього гості зі столиці почали більше атакувати, але на завершальних стадіях їм завжди бракувало, то швидкості прийняття рішень, то влучних ударів.

Матч проходив на зустрічних курсах і все йшло до мінімальної перемоги одеситів, але на 89 хвилині Макаренко потужно пробив з-за меж штрафного, зрівнявши рахунок у цьому принциповому протистоянні.

У підсумку матч завершився нічиєю 1:1, яка дозволила суперникам суттєво не втратити позицій у боротьбі за підсумкові місця чемпіонату України з футболу.

Варто зазначити, що календар двох матчів на тиждень дещо позначається на фізичному стані команд, адже під кінець поєдинку гравці виглядають більш втомленими, ніж раніше.

Склади команд:

"Чорноморець": 12. Безотосний, 6. Леонардо, 52. Тейку, 77. Кутас, 10. Гай, 8. Ковальчук К., 17. Аржанов, 42. Зубейко, 82. Ребенок, 7. Окріашвілі, 69. Антонов
Запасні: 44. Паст, 2. Ковальчук П., 25. Мартиненко, 88. Валєєв, 94. Данченко О., 9. Діденко, 32. Яворський

"Динамо": 35 Коваль Максим, 2 Сілва Даніло, 5 Вукоєвіч Огнєн, 6 Драговіч Александар, 7 Ленс Джермейн, 10 Ярмоленко Андрій (к), 19 Гармаш Денис, 24 Віда Домагой, 27 Макаренко Євген, 85 Дьємерсі Мбокані, 90 Беланда Юнес.

Запасні: 23 Рибка Олександр, 3 Селін Євген, 9 Безус Роман, 11 Ідейє Браун, 16 Сидорчук Сергій, 20 Гусєв Олег, 25 Аруна Лукман.

"Чорноморець" - "Динамо" - 1:1

Голи: Антонов 17, Макаренко 89

"Чорноморець" - "Динамо" онлайн трансляція матчу.