Львів програв Чорноморцю та довів серію поразок до 11 матчів

25 травня 2023 Читать на русском

Чорноморець мінімально здолав Львів (1:0) у матчі 28 туру УПЛ. Єдиний гол забив Володимир Салюк.

Чорноморець приїхав у гості до Львова за обов'язковими трьома очками. Команда Анатолія Безсмертного давно змирилася з вильотом і останні два місяці виключно програє.

Рух та Минай розписали нічию на руку конкурентам – львів'ян двічі рятувала поперечка

Гості взяли м'яч під контроль і будували позиційні атаки, а Львів відповідав контрвипадами, які були навіть гострішими. Бугай вийшов на ударну позицію, але пробив над перекладиною.

Аж в середині першого тайму Чорноморець реалізував свою перевагу. Допоміг стандарт. Кузик після розіграшу кутового подав на ближню стійку, а Салюк виграв повітря та відкрив рахунок.

Якщо не рахувати удар Хадіди перед тим голом, то моментів більше й не було. У другому таймі тим паче. Гра стала зовсім в'ялою. Можна згадати тільки простріл від Алефіренка та дальній удар Михайліва.

Чорноморець переміг, набрав 32 очки, піднявся на 9 місце та відірвався від зони перехідних матчів на 4 бали. Львів безпросвітно на дні. 11 поспіль поразка для команди.