Львів — Десна – 1:4 – відео голів та огляд матчу

27 жовтня 2019 Читать на русском

Десна на виїзді легко розібралася зі Львовом у матчі 12 туру УПЛ. Дивіться відео голів та головних моментів зустрічі на сайті "Футбол 24".

Гості отримали перевагу у два голи, коли годинник рефері ще не встиг відрахувати і десяти хвилин – постарались Денис Фаворов і Хльобас. До кінця тайму у ворота головного аутсайдера УПЛ залетів ще один м'яч, і рахунок став розгромним.

Львів не зробив жодних висновків з провального початку зустрічі і пропустив четвертий гол через кілька секунд після виходу команд з роздягалень. Десна заспокоїлась і навіть дозволила Вітору забити м'яч престижу, який і став останнім у звітній зустрічі – 1:4.

Десна на виїзді розгромила Львів та повернулася на другу позицію – "містяни" перервали вражаючу безгольову серію