Луньов: Ніяк не можемо забити

24 листопада 2017 Читать на русском

Півзахисник Зорі Максим Луньов прокоментував поразку своєї команди від Естерсунда (0:2).

"Що говорив Вернидуб перед моїм виходом на заміну? Просив більше грати вперед і забити гол.

Проблеми з реалізацією? Ніяк не можемо забити, та всі стараються по максимуму, але не виходить.

Чи вистачить сил на вирішальний матч з Атлетіком? Звичайно. Але спершу чемпіонат – в нас там багато складних ігор. Треба вміти вийти й зіграти в свою гру.

Чому Естерсунду вдалося піти на перерву з перевагою в рахунку? Не знаю, чи Естерсунд грав краще в першому таймі. Моментів, як таких, у них не було. Простріл – гол і все. В чому причина, я не знаю. Не встигли перебудуватися, вони грали в три захисники й флангові гравці високо підключалися", – цитує Луньова FootballHub.

Вернидуб: Ми дозволяли супернику вільно приймати м'яч і змінювати атаки

Нагадаємо, в матчі 5 туру Ліги Європи Зоря на виїзді програла Естерсунду з рахунком 0:2.