Лунін дебютував у Леганесі з нічиєї та двох пропущених м'ячів

30 жовтня 2018 Читать на русском

Леганес з Андрієм Луніним у складі зіграв внічию в матчі 1/16 Кубка Іспанії проти Райо Вальєкано (2:2).

Леганес у рамках 1/16 фіналу Кубка Іспанії вдома приймав Райо Вальєкано. У стартовому складі вперше з'явився український голкіпер Андрій Лунін.

Леганес – Райо Вальєкано – 2:2 – відео голів та огляд матчу

Перший тайм видався не найкращим для орендованого у Реала воротаря. Протягом двох атак Райо в сітку воріт Леганеса залетіло 2 голи. На 31-й хвилині господарі зусиллями Ен-Несірі відіграли 1 м'яч.

У другому таймі на 72-й хвилині Ен-Несірі оформив дубль. Леганес прагнув дотиснути суперника, але матч у підсумку закінчився результативною нічиєю.

Матч-відповідь на Естадіо Вальєкас відбудеться 5 грудня.

"Сказав Луніну, щоб забронював мені місце в Реалі". Олександр Сваток – про феноменальні голи п'ятою і кризу Зорі