Луго з Лебеденком зіграв внічию з Ов'єдо, Мякушко невдало дебютував за Алькоркон

24 серпня 2019 Читать на русском

Захисник Орест Лебеденко та хавбек Сергій Мякушко зіграли у матчах Сегунди за Луго та Алькоркон відповідно.

Вилучення: Агілера (Алькоркон), 81

Довгоочікуване повернення Ярмоленка у стартовий склад у відеоогляді матчу Уотфорд – Вест Хем – 1:3

Орест Лебеденко та Сергій Мякушко синхронно з'явились на полі на 68-й хвилині своїх матчів. На момент виходу Лебеденка Луго горів з рахунком 0:1, і зміг відігратись лише на 90+1 зусиллями Еррери. Таким чином, команда українця набрала 2 очки за 2 тури.

Сергій Мякушко вперше вийшов на поле у складі Алькоркона. Рахунок на той момент був 1:1. Українець не зміг допомогти своїй команді вирвати перемогу, натомість Ельче в останній 10-хвилинці здобув 3 очки. Дебют виявився невдалим. Алькоркон після двох турів набрав 3 очки.