Луганці однією ногою у наступному раунді. "Лачі" - "Зоря" - 0:3

17 липня 2014 Читать на русском

Луганська "Зоря" першою серед українських команд розпочала свій шлях у цьогорічних єврокубках.

Суперником підопічних Юрія Вернидуба виступив албанський "Лачі", який зазнав поразки із рахунком 0:3.

Гості активно розпочали поєдинок, намагаючись забити швидкий гол. Проте кілька небезпечних моментів біля воріт "Лачі" завершилися нічим. Тиск на ворота суперника не припинявся й на на 23 хвилині дав результат, коли Шета відзначився автоголом. Після пропущеного м’яча албанці почали йти вперед більшими силами, та прорвати захист луганчан ніяк не вдавалося.

Натомість підопічні Юрія Вернидуба у другому таймі закріпили свою перевагу, забивши ще два голи. Відзначилися Любеновіч та Болі. У підсумку протистояння завершилося перемогою "Зорі" із рахунком  0:3. Відтак у матчі-відповіді "Лачі" доведеться добре попотіти, щоб створити диво й пробитися до наступного раунду Ліги Європи.

Склади команд:

"Лачі": 2. Офоєн, 3. Челя, 5. Шета, 8. Аденийи, 10. Вучай, 11. Сефгіні, 19. Німані, 21. Тєчь, 22. Зефі, 27. Моріна, 31. Вуядіновіч
Запасні: 1. Лямеларі, 9. Сефа, 15. Овойє, 16. Ндреца, 17. Бульян, 28. Веляй, 33. Дамай

"Зоря": 30. Шевченко Н., 15. Вернидуб, 17. Інатьєвіч, 25. Білий, 4. Чайковський, 6. Каменюка, 22. Любеновіч, 37. Хомченовський, 35. Грицай, 20. Караваєв, 94. Болі
Запасні: 1. Сантіні К., 16. Ярмаш, 7. Худзік, 10. Ліпартія, 34. Петряк, 57. Бородай, 26. Будковський

"Лачі" - "Зоря" - 0:3

Голи: Шета 23 (аг), Любеновіч 47, Болі 75

90. Кінець матчу! Вітаємо Зорю із перемогою.

76. ГОЛ! Болі поборовся за м'яч й з гострого кута пробив мимо голкіпера!