Луческу: Сьогодні "Шахтар" і "Арсенал" грали на одному рівні

20 жовтня 2010

Наставник донецького "Шахтаря" Мірча Луческу - про матч з "Арсеналом".

"На прес-конференції перед грою я сказав, що цей раунд складається з двох матчів. Перший з них ми зіграли сьогодні, другий належить провести в Донецьку. Прощення сьогоднішньому результату немає. Ми зробили "Арсеналу" три подарунка: пропустили два безглуздих голи, плюс пенальті, який суддя призначив, напевно, під тиском публіки. За рахунку 3:0 вже все було зрозуміло. А до першого гола суперник нічого не створив біля наших воріт, і лише завдяки нашим подарункам команди пішли на перерву з таким результатом. Найголовніше тепер зробити правильні висновки з сьогоднішньої гри і добре підготуватися до матчу, який відбудеться у Донецьку через два тижні. Сподіваюся, в повторній грі моя команда буде більш сміливою і впевненою в своїх силах.

Так, сьогодні ми зіграли погано. "Арсенал" володів перевагою, що не дивно, адже вони грали вдома. Крім того, мені не сподобалося, як деякі моменти інтерпретував арбітр. «Арсенал» показав гарну, організовану гру. Ми ж у першому таймі допустили дві помилки, які і вплинули на результат матчу. Спочатку Пятов не зміг зафіксувати м'яч, в результаті чого "Арсенал" повів у рахунку. Ну а друга помилка - в пасиві такого досвідченого гравця, як Срна. Тим не менш, я вважаю, що сьогодні "Шахтар" і "Арсенал" грали на одному рівні", - заявив Мірча Луческу.