"Луческу питав у Циганкова, чи пробиватиме він штрафний", – Вукоєвіч пояснив вимоги наставника Динамо

15 лютого 2022 Читать на русском

Тренер Динамо Оґнєн Вукоєвіч розповів про фізичний стан команди після перемоги над Кайратом (4:0)..

Товариські матчі
завершено
-

"Луческу питав у Циганкова, чи виконуватиме він штрафний. Вітя пробив і забив дуже гарний гол. Після цього його замінили. Як я вже сказав, попереду у нас ще 10 днів підготовки, і ми будемо ще більше уваги приділяти стандартам. У нас багато гравців, які можуть їх виконувати, і ми можемо використати ці сильні сторони у чемпіонаті.

Містер хоче, щоб усі гравці були в тонусі. Щоб у разі травм чи хвороб у команді кожен був готовий у будь-який момент вийти на поле. Сьогодні Попов повернувся на поле після травм, вийшов на п’ять хвилин. Зіграли молоді футболісти, зокрема з команди U-19, яка виступає в Юнацькій лізі УЄФА.

Їхня готовність теж важлива для нас, є моменти, які потрібно покращувати. Тож Луческу вимагає багато матчів. Тренування – це одне, а гра – зовсім інше", – сказав Вукоєвич для сайту киян.

Наступний спаринг динамівці проведуть проти латвійської Вальмієри 17 лютого.

Динамо розбило Кайрат, прокинувшись по перерві – Циганков з красивим голом і асистом