Лучани покарали гостей за помилки. "Волинь" - "Говерла" - 4:2 (ВІДЕО)

17 травня 2015 Читать на русском

Луцька "Волинь" здобула переконливу перемогу над ужгородською "Говерлою".

Закарпатці по ходу поєдинку зуміли відіграти два голи, але у підсумку програли із рахунком 4:2.

Господарям поля вдалося забити швидкий гол, що значно полегшило життя "Волині", яка відразу почала грати більш розкуто. На 23 хвилині Бабатунде подвоїв перевагу господарів, що значно ускладнило завдання ужгородців на цей поєдинок. Проте підопічні Грозного знайшли сили, продемонстрували характер та ще до перерви відновили нічию.

Втім після відпочинку все знову пішло за сценарієм "Волині", яка завдяки небезпечним моментам та помилкам "Говерли" знову вийшла вперед. А крапку у матчі поставив Козьбан, забивши четвертий гол на 73 хвилині.

Зазначимо, що ця перемога дозволила "Волині" скоротити відставання від "Металіста" до одного очка. Нагадаємо, що харків'яни сьогодні програли "Олімпіку" й перебувають на шостій сходинці у турнірній таблиці.

Зі складами команд можна ознайомитися тут.

"Волинь" - "Говерла" - 4:2

Голи: 1:0 - Кобахідзе (7), 2:0 - Бабатунде (23), 2:1 - Фещук (28), 2:2 - Мякушко (45), 3:2 - Бікфалві (65), 4:2 - Козьбан (73)