Ліверпуль втратив перемогу над Вест Бромвічем

21 квітня 2018 Читать на русском

Вест Бромвіч зумів уникнути поразки в матчі проти Ліверпуля, програючи по ходу матчу 0:2.

Сенсаційна поразка Манчестер Юнайтед дозволила Ліверпулю підібратися до своїх суперників у турнірній таблиці. І в матчі з тим же Вест Бромвічем, який обіграв МЮ, Ліверпуль повинен був набирати такі потрібні для себе очки. Спочатку виходило – швидкий гол Данні Інгза дуже допоміг підопічним Клоппа, а в середині другого тайму прийшов черговий гол Салаха. Вже 31-й у чемпіонаті.

Проте, навіть вихід Деяна Ловрена не допоміг команді Юргена Клоппа втримати перевагу. Спершу Лівермор результативно розібрався в метушні біля воріт Ліверпуля, а менш ніж через 10 хвилин Соломон Рондон забив другий м'яч своєї команди, кілька відтермінувавши виліт у Чемпіоншип.

Втім, вже завтра Вест Бромвіч може попрощатися з англійською Прем'єр-лігою. Для цього Суонсі завтра повинні обіграти Манчестер Сіті.

У Ліверпуля справи трохи краще – команда в трьох очках від Манчестер Юнайтед, однак має на одну гру більше. Позаду "червоних" Тоттенхем з грою в запасі і трьома балами відставання.