"Ліверпуль" розбив "Манчестер Сіті" на "Енфілді"

2 березня 2016 Читать на русском

У матчі 28 туру англійської Прем'єр-ліги "Ліверпуль" на "Енфілді" приймав"Манчестер Сіті".

Гра завершилась із рахунком 3:0 на користь господарів. Рахунок у зустрічі на 34 хвилині відкрив Адам Лаллана, яки вразив ворота після більярдного удару. А вже за 7 хвилин Джеймс Мілнер подвоїв перевагу "червоних". На початку ж другої половини Фірміно взагалі шокував "містян", забивши третій.

Відзначимо, що в першому таймі більшою перевагою володів "Ліверпуль", однак атаки "Сіті" все ж були гострішими, але у підсумку все ж вдалося забити двічі мерсисайдцям.

У другому ж таймі після 3-го м'яча "Сіті" виглядали повністю приголомшеними, і нічого в них не виходило біля воріт суперника.

Відтак, після такого результату "Ліверпуль" піднімається з 11 на 8 сходинку, а "Ман Сіті" залишається на 4 позиції.

Детальніше про перебіг зустрічі читайте в нашій текстовій онлайн-трансляції.

До слова, минулого вікенду "Ліверпуль" лише в серії пенальті поступився "Сіті" у фіналі Кубку англійської ліги.