Ліверпуль на виїзді переміг Хоффенхайм

15 серпня 2017 Читать на русском

В першому матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів 2017/18 Ліверпуль на виїзді здолав Хоффенхайм з рахунком 2:1.

Матч розпочався з атак Хоффенхайма. Вже на 12-й хвилині Гнабрі заробив пенальті, але Крамаріч виконав удар просто бездарно, тому Міньйоле спокійно парирував м'яч. Після цього у німців також були хороші моменти, але підводила реалізація.

На 35-й хвилині матчу блискучий удар зі штрафного вдався Арнольду – м'яч влетів точно в нижній кут. Ліверпуль зумів подвоїти рахунок у другому таймі на 74 хвилині Мілнер навішував у штрафний майданчик Хоффенхайма, але м'яч влучив у груди Нортвейту та влетів у самісіньку "дев'ятку" воріт Бауманна.

І все-таки Хоффенхайм зміг забити заслужений гол. На 87-й хвилині Ут, який вийшов на заміну, забив класний гол, технічно пробивши у нижній кут.

Матч-відповідь відбудеться 23 серпня.

Ліга чемпіонів, раунд плей-офф

Хоффенхайм – Ліверпуль 1:2

Голи: Ут, 87, – Арнольд, 35, Нордтвейт, 74 (авт)

На 12-й хвилині Крамаріч не реалізував пенальті (воротар)

Ліга чемпіонів, раунд плей-офф: Славія з Ротанем поступилась АПОЕЛу, ЦСКА переміг Янг Бойз