Битва за звання лідера АПЛ у відеоогляді матчу Ліверпуль – Манчестер Юнайтед

17 січня 2021 Читать на русском

Ліверпуль та Манчестер Юнайтед розписали нульову нічию у 19 турі АПЛ. Дивіться відеоогляд матчу Ліверпуль – Манчестер Юнайтед на "Футбол 24".

У першому таймі Ліверпуль володів територіальною перевагою, але з 9 ударів "червоних" лише один летів у площину. У Манчестер Юнайтед всього був один удар – небезпечний штрафний Фернандеша.

Манчестер Юнайтед розписав нічию з Ліверпулем і зберіг лідерство в АПЛ – Аліссон врятував від сенсації

Картина гри не надто змінилася після перерви. Найкращий момент матчу був у того-таки Фернандеша. Португалець з кількох метрів розстрілював Аліссона, проте голкіпер Ліверпуля встиг виставити ногу. 0:0 – МЮ залишився на вершині таблиці АПЛ, а команда Клоппа на третій сходинці (Ман Сіті може змістити мерсисайдців на четверту).