Ліверпуль – Манчестер Сіті – 1:4 – відео голів та огляд матчу

7 лютого 2021 Читать на русском

Ліверпуль програв Манчестер Сіті (1:4) у центральному матчі 23 туру АПЛ. Дивіться відео голів та огляд матчу Ліверпуль – Манчестер Сіті на Футбол 24.

Перший тайм видався доволі обережним. Команди створили обмаль моментів, але Сіті отримав розкішний шанс відкрити рахунок – Стерлінг заробив пенальті. Проте Гюндоган не зумів переграти Аліссона.

Манчестер Сіті розтрощив Ліверпуль і взяв Енфілд вперше за 18 років – Зінченко зіграв увесь матч, розвеселивши мережу

Зате після перерви голи посипалися. Гюндоган реабілітувався, оформивши дубль, а ще по голу за "містян" забили Фоден та Стерлінг. У Ліверпуля відзначився лише Салах, який сам заробив і реалізував пенальті.

Завдяки цій перемозі Манчестер Сіті збільшив відрив від другого місця до п'яти очок при грі у запасі. Ліверпуль залишився на четвертому місці.