Ліверпуль – Вулверхемптон – 3:1 – відео голів та огляд матчу

22 травня 2022 Читать на русском

Ліверпуль здобув перемогу в останньому турі АПЛ над Вулверхемптоном, проте це не дозволило мерсисайдцям стати чемпіонами. Дивіться огляд поєдинку Ліверпуль – Вулверхемптон на Футбол 24.

Вулверхемптон шокував Ліверпуль вже на 3 хвилині – Нету розстріляв ворота Аліссона з передачі Хіменеса. До перерви "червоні" відігрались – Тьягу п'ятою в дотик вивів Мане віч-на-віч, а той переграв Жозе Са.

Манчестер Сіті драматично став чемпіоном Англії, програючи 0:2 – Зінченко віддав асист і встановив особистий рекорд

Друга половина вийшла напруженою, хоча Ліверпуль більше атакував. Салах після виходу на заміну зумів вивести свою команду вперед, а Робертсон поставив крапку в зустрічі. Втім, цього виявилось недостатньо для чемпіонства, адже Манчестер Сіті у паралельному поєдинку здійснив камбек та тріумфував у першості.