Ліон не зумів переграти Монпельє, Марсель вирвав нічию в матчі з Нантом

4 березня 2018 Читать на русском

Відбулися ще три поєдинки 28 туру французької Ліги 1.

Кан забив по м'ячу в ворота Страсбура наприкінці кожного з таймів: Енцо Крівеллі у першому реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером, а Фредерік Гільбер у другому зльоту замкнув подачу Діоманда з правого флангу. Ця перемога дозволила Кану вже на 7 очок відірватися від зони вильоту.

Ліон, хоч і прибув на матч у статусі фаворита, пропустив першим від Монпельє. Вже на старті поєдинку бельгієць Ісаак Мбенза завершив швидку атаку своєї команди. Відігратись підопічні Бруно Женезіо зуміли в другому таймі. Маріано Діас відгукнувся на простріл молодого таланта Хуссема Ауара зліва – 1:1.

В останньому матчі ігрового дня Нант ледь не зумів взяти три очки на "Велодромі". Лео Дюбуа відкрив рахунок вже на 11-й хвилині матчу, забивши класним ударом у дев'ятку з кута штрафного майданчика. Попри всі старання, жодна з команд, здавалося, більше не зможе забити в цьому поєдинку. Та на п'ятій доданій арбітром хвилині після метушні в карному майданчику "канарок" зумів забити Флоріан Товен.