Божевільна перемога команди Маліновського у відеоогляді матчу Ліон – Марсель – 1:2

24 квітня 2023 Читать на русском

Ліон не втримав нічию проти Марселя у 32 турі Ліги 1. Дивіться відеоогляд матчу на "Футбол 24".

Франція. Ліга 1, 32 тур

Ліон – Марсель – 1:2

Голи: Ляказетт, 68 – Ундер, 44, Гюсто, 90+1 (аг)

Ліон провалив повністю перший тайм і не зміг нічого показати проти команди Маліновського, яка з перших хвилин продемонструвала свій характер. Гості домінували всю першу половину гри, але забити вдалось тільки під кінець першого тайму.

Марсель драматично обіграв Ліон – Маліновський помучив чемпіона світу та отримав пристойні оцінки

"Ткачі" прокинулися тільки після перерви та полетіли вперед відіграватися. Ветерани команди Ляказетт та Толіссо допомогли своїй команді зробити рахунок на табло нічийним. Марсель вирвав перемогу лише в доданий час. Плутанина біля воріт Лопеша збила з пантелику Мало Гюсто і він відправив м'яча у свої ворота. Марсель вперше з 2007 року переміг на виїзді Ліон.

Команда Маліновського продовжує переслідувати ПСЖ у турнірній таблиці. Вісім очок відділяє Марсель від першого місця. Ліон залишився на сьомій сходинці з 50 балами.