Ліга Європи. Український арбітр Можаровський став фартовим для команди Єрко Леко

16 липня 2015 Читать на русском

Український арбітр Юрій Можаровський успішно відпрацював на матчі другого кваліфікаційного раунду ЛЄ між загребською "Локомативою" та грецьким ПАОКом.

Матч завершився дещо сенсаційною домашньою перемогою хорватського клубу з рахунком 2:1. Рахунок у зустрічі відкрив Колар на 30-й хвилині, а перед самісінькою перервою греки отримали гол у роздягальню від Андріясевіча. Однак, перед фінальним свистком елліни змогли відіграти один м'яч стараннями Мака та значно покращили свої шанси на підсумковий успіх за сумою двох ігор.

Відзначимо, що у складі "Локомативи" весь матч відіграв екс-хавбек київського "Динамо" Єрко Леко, який є капітаном команди.

Додамо, що Юрій Можаровський за 93 хвилини зустрічі продемонстрував три жовті картки. У складі господарів "гірчичники" отримали Бартолец та Андріясевіч, а у греків - Цавеллас.

"Локоматива" - ПАОК - 2:1

Голи: Колар, 30, Андріясевіч, 46 - Мак, 92