Ліга Європи. "Олімпіакос" впевнено переміг "Османліспор" та вийшов до наступної стадії турніру

23 лютого 2017 Читать на русском

В рамках 1/16 фіналу Ліги Європи грецький "Олімпіакос" здолав турецький "Османліспор" – 3:0.

Перший матч між командами закінчився нульовою нічиєю. Не дивно, що греки не вразили турецькі ворота, адже нещодавно "Олімпіакос" залишили два головні бомбардири: Браун Ідейє (китайський "Тяньцзинь Теда") та Лука Мілівоєвіч ("Крістал Пелас"). В заявку господарів не потрапив травмований правий вінгер Аміну Умар.

Перший гострий момент на стартових хвилинах створили елліни: Мануель да Кошта із зручної позиції пробив вище воріт. Загалом перша половини гри виявилася не надто щедрою на яскравий футбол та на гольові шанси.

Другий тайм залишився повністю за гостями, і перевага втілилася в три м’ячі. До слова, дублем вистрілив форвард Ансаріфард – для іранця це був дебют у єврокубках! Турки відповіли кількома моментами (Ндіає, Вебо), однак далі крокує "Олімпіакос".

Зовсім скоро команда з столиці Туреччини зіграє проти другого в таблиці "Башакшехіра", а хлопці Паулу Бенту протистоятимуть "Паніонісу", який теж посідає друге місце в грецькій першості, – матч туру!