Ліга Європи: Генк без Маліновського не помітив Фолу та пройшов у наступний раунд

1 серпня 2018 Читать на русском

У матчі-відповіді другого відбіркового раунду Ліги Європи бельгійський Генк повторно розгромив люксембурзьку Фолу.

У двоматчевому протистоянні Генк знищив свого суперника з Люксембургу, забивши 9 м'ячів. До матчу-відповіді команда українського легіонера Руслана Маліновського підійшла з комфортним гандикапом у 5 м'ячів.

Вже після першого тайму бельгійці знищили надію гравців Фоли на камбек, ідучи на перерву з рахунком 2:0. Після свистка гравці Генка ще двічі відзначились у воротах суперника. Футболісти з Люксембурга спромоглись лише на 1 м'яч.

Маліновський – найкращий по статистиці у першому турі чемпіонату Бельгії, але сам гравець не піддається ейфорії

Варто відзначити, що Маліновський не з'явився на полі, залишившись на лаві запасних.