Ліга Європи, другий кваліфікаційний раунд: Костевич відзначився асистом у перестрілці в Норвегії, Галатасарай осоромився у Швеції

13 липня 2017 Читать на русском

Екс-захисник Карпат Володимир Костевич серйозно допоміг Леху в першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти Хйоугесунна.

Костевич був одним з найактивніших у своїй команді в нападі. Лех програвав 0:3 до 75-ї хвилини, але зумів забити 2 голи наприкінці зустрічі. У першому випадку українець віддав гольовий пас, а в другому розігнав атаку, що завершилась пенальті.

Мілевський зіграв у Лізі Європи, а його Динамо врятувалось проти Альтаха

В іншому матчі відзначимо провал Галатасарая проти маловідомого клубу зі Швеції. Не допоміг стамбульцям і зірковий новачок Бафетімбі Гоміс, який провів на полі 68 хвилин. А ось екс-хавбек київського Динамо Юнес Беланда в заявку на матч проти Естерсунда не потрапив.